листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Македонијатурист АД Скопје-Бизнис план за 2020 година


Бизнис план за 2020 год. на Македонијатурист АД Скопје.pdf

Објавено на: 22.01.2020 14:27:49
Документ БР.: DOC_10191-9/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации