листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-31.12.2019 Макпетрол А.Д.xlsx

Објавено на: 11.03.2020 14:15:16
Документ БР.: DOC_26445-51/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.