листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Pocituvani, AD Oranzerii Hamzli Ve izvestuva deka objavuvanjeto na finansiskite izvestai preku Sei-Net ke go napravi najdocna do 15.03.2020 godina poradi objavuvanjeto na godisnata smetka za 2019 koja ke go napravi do Centralen Registar do 15.03.2020 godina.

Објавено на: 21.02.2020 14:18:13
Документ БР.: DOC_10191-46/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации