листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Финансиски извештаи за пер.01.01.-31.12.2019 година-поединечни-неревидирани


Финансиски извештаи пер.01.01.-31.12.2019-неревид..xls

Објавено на: 25.02.2020 14:15:45
Документ БР.: DOC_26445-6/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.