листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Почитувани,

Ве известуваме дека поради истек на мандат (22.02.2020), Г-дин Абдулменаф Беџети повеќе не е член на Надзорниот oдбор на НЛБ Банка АД Скопје.

Со почит,

 

Објавено на: 25.02.2020 15:16:51
Документ БР.: DOC_12285-7/2020
Урнек: Измени во органи на управување