листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-31.12.2019 година.

 


Образложение кон остварениот финансиски резултат за период 1.1.-31.12.2019 година.pdf

Објавено на: 26.02.2020 09:16:36
Документ БР.: DOC_10191-64/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации