листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

МТШ ЖАС АД Скопје-Неревидирани финансиски ивештаи 01.01.2019-31.12.2019


ZAS-12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2019.xls

Објавено на: 26.02.2020 14:00:24
Документ БР.: DOC_26445-9/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.