листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

МТШ ЖАС АД СКОПЈЕ-Образложение кон резултатите 01.01.2019-31.12.2019


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2019-31.12.2019.doc

Објавено на: 26.02.2020 14:00:28
Документ БР.: DOC_10191-66/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации