листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Нереевидирани неконсолидирани финансиски извештаи на ТЕТЕКС АД


Nekonsolidirani nerevidirani finansiski izvestai so 31 12 2019.xlsx

Објавено на: 26.02.2020 14:00:40
Документ БР.: DOC_26445-10/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.