листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerividirani finansiski izvestai 2019


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци19.xlsx

Објавено на: 26.02.2020 14:01:15
Документ БР.: DOC_26445-12/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.