листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidurqani finansiski izvestai za 2019 godina


fin.izvestaj 31.12.2019.xls

Објавено на: 27.02.2020 14:00:48
Документ БР.: DOC_26445-14/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.