листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи јануари-декември 2019 г.


Неревидирани фин.извештаи 31.12.2019.xls

Објавено на: 27.02.2020 14:00:57
Документ БР.: DOC_26445-15/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.