листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2019г.


Ugotur berza CELA 2019 Месечни известувања- трговски.xls

Објавено на: 27.02.2020 14:26:32
Документ БР.: DOC_26445-17/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.