листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2019


Банки -6 и 12 - месечно известување-311219-100220.xls

Објавено на: 27.02.2020 15:45:14
Документ БР.: DOC_26445-18/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.