листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финансиски резултати  на Универзална Инвестициона Банка АД Скопје за период Јануари – Декември 2019


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-31 12 2019.docx

Објавено на: 27.02.2020 15:45:14
Документ БР.: DOC_10191-84/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации