листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2019


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2019.xlsx

Објавено на: 28.02.2020 09:00:21
Документ БР.: DOC_26445-20/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.