листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 1.1.2019-31.12.2019


Банки годишни извештаи OB.xls

Објавено на: 28.02.2020 14:14:46
Документ БР.: DOC_26445-21/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.