листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани финансиски извештаи за АД Грозд Струмица 


АД Грозд Струмица 01.01.2019 - 31.12.2019.xls

Објавено на: 28.02.2020 14:19:08
Документ БР.: DOC_26445-23/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.