листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи за период од 01.01.-31.12.2019 година.


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2019 posebni.xlsx

Објавено на: 28.02.2020 15:30:38
Документ БР.: DOC_26445-27/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.