листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2019-31.12.2019


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.2019.xls

Објавено на: 02.03.2020 14:10:27
Документ БР.: DOC_26445-29/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.