листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје објавува анализа кон неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2019 година:

 


Анализа на неревидирани фин. резултати на Стопанска банка АД Скопје_01.01.-31.12.2019.pdf

Објавено на: 02.03.2020 15:31:29
Документ БР.: DOC_10191-119/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации