листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2019 година.


ОКТА Финансиски извештаи 2019.xlsx

Објавено на: 02.03.2020 15:49:47
Документ БР.: DOC_26445-36/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.