листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА објавува Соопштение за остварените неревидирани финансиски резултати во 2019 година


Соопштение_Финансиски резултати 2019.pdf

Објавено на: 02.03.2020 15:49:51
Документ БР.: DOC_10191-120/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации