листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГД  Гранит АД Скопје известува дека годишните неревидирани,  неконсолидирани финансиски извештаи за 2019 година ќе бидат објавени најдоцна до 16.03.2020     година

Објавено на: 02.03.2020 16:05:31
Документ БР.: DOC_10191-121/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации