листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Godisen nerevidiran finansiski izvestaj 


31.12.19-6 12 Месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци .xlsx

Објавено на: 11.03.2020 08:28:17
Документ БР.: DOC_26445-48/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.