листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2019 година


bilansi 31.12.2019.xlsx

Објавено на: 11.03.2020 14:10:13
Документ БР.: DOC_26445-50/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.