листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи за 2019 година


Obrazlozenie berza 2019.docx

Објавено на: 11.03.2020 14:10:13
Документ БР.: DOC_10191-141/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации