листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2019


DB-CFINANS.IZV.I-XII-2019.xlsx

Објавено на: 12.03.2020 14:10:33
Документ БР.: DOC_26445-54/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.