листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ   АД-I-XII-2019


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ АД-I-XII-2019-PDF.pdf

Објавено на: 12.03.2020 14:10:33
Документ БР.: DOC_10191-150/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации