листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во Финансискиот резултат на Макпетрол 01.01.- 31.12.2019.pdf

Објавено на: 11.03.2020 14:15:19
Документ БР.: DOC_10191-142/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации