листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски известаи за период 01.01.2019 - 31.12.2019


12 Месечни известувања- Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 12.03.2020 14:10:33
Документ БР.: DOC_26445-55/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.