листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје за период 01.01-31.12.2019  


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје 2019(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 13.03.2020 08:41:04
Документ БР.: DOC_26445-59/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.