листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува годишен неревидиран поединечен финансиски извештај


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-31.12.2019 god..xlsx

Објавено на: 13.03.2020 09:00:34
Документ БР.: DOC_26445-60/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.