листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за Арцелормиттал ЦРМ за 01.01-31.01.2019  - објава корегиран извештај


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје 2019(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 13.03.2020 09:02:41
Документ БР.: DOC_26445-61/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.