листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за работењето во 2019 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(9).xls

Објавено на: 13.03.2020 14:10:38
Документ БР.: DOC_26445-65/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.