листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме финансиски извештаи неревидирани неконсолидирани за РЖ Услуги АД Скопје за период 01.01.-31.12.2019 година 


Финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 РЖ Услуги неконсолидирани.xlsx

Објавено на: 13.03.2020 14:10:38
Документ БР.: DOC_26445-66/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.