листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран извештај за Берза за работењето на ВВ „Тиквеш“ АД Кавадарци, за 2019 година.


Финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 Finalno.xlsx

Објавено на: 13.03.2020 14:10:38
Документ БР.: DOC_26445-67/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.