листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ 

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2019-31.12.2019 година


01.01-31.12.2019 evropa.xls

Објавено на: 13.03.2020 14:20:33
Документ БР.: DOC_26445-69/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.