листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за 01.01.-31.12.2020


Copy of Godisno Izvestuvanje Berza za RZ ITS 2019.xls

Објавено на: 16.03.2020 08:25:10
Документ БР.: DOC_26445-76/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.