листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран финансиски извештај со 31.12.2019 година


неревидиран финансики извештај 2019 (Autosaved).xls

Објавено на: 16.03.2020 14:10:04
Документ БР.: DOC_26445-80/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.