листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Финансиски извештаи на Фабрика Карпош АД Скопје за период 01.01.2019 -31.12.2019


31.12.2019.6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци (1).xls

Објавено на: 16.03.2020 14:10:04
Документ БР.: DOC_26445-81/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.