листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019г. до 31.12.2019г


berza 01.01-31.12.19.xls

Објавено на: 16.03.2020 14:10:04
Документ БР.: DOC_26445-84/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.