листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -31.12.2019


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола-31.12.2019.xls

Објавено на: 16.03.2020 14:41:40
Документ БР.: DOC_26445-85/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.