листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи Јануари-Декември 2019


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 година.xlsx

Објавено на: 16.03.2020 15:50:05
Документ БР.: DOC_26445-91/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.