листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Објавување во врска со капиталот.pdf

Објавено на: 17.03.2020 08:28:08
Документ БР.: DOC_10191-196/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации