листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revizorski izve[taj


Rudnici Banjani 2019 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 17.03.2020 08:38:53
Документ БР.: DOC_12304-2/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи