листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани консолидирани финансиски извештаи за РЖ Услуги АД Скопје за период 01.01.-31.12.2019 година


Финансиски извештаи Консолидирани 01.01.-31.12.2019.xlsx

Објавено на: 18.03.2020 14:40:47
Документ БР.: DOC_26445-97/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.