листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ 01.01.-31.12.2019


12 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 23.03.2020 14:15:25
Документ БР.: DOC_26445-99/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.