листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 31.12.2019 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 2019.xls

Објавено на: 24.03.2020 15:22:42
Документ БР.: DOC_26445-102/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.