листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани консолидирани финансиски извештаи за АД Грозд Струмица за 2019 година


Консолидирани извештаи - 2019 год..xls

Објавено на: 27.03.2020 14:10:07
Документ БР.: DOC_26445-104/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.